Wie is wie ?

Directieteam:

Algemeen Directeur: Kris Breugelmans

 kris.breugelmans@lindelo.be

Verantwoordelijke personeel, financiën & administratie: Maarten Smans

 maarten.smans@lindelo.be

Verantwoordelijke sociale dienst: Ludo Gepts

 ludo.gepts@lindelo.be

Verantwoordelijke bewonerszorg: Els Bydekerke

 els.bydekerke@lindelo.be

Verantwoordelijke logistieke diensten: Herwig Stienaers

herwig.stienaers@lindelo.be

 

 Stafmedewerkers:

Coördinerend en raadgevend arts: Inge Roes

 Project -en kwaliteitsmedewerker: Linda Moonen

 linda.moonen@lindelo.be

 Referentiepersoon dementie: Elke Keepers

 elke.keepers@lindelo.be

 Diensthoofden:

 diensthoofd afdeling driehoek: Liesbeth Verlinden

diensthoofd afdeling ronde: Greet Peinen

 diensthoofd afdeling zeshoek Karolien Sterckx

 diensthoofd afdeling vijfhoek: Christel Laurijssen

 diensthoofd afdeling ruit: Annemie Breugelmans

 diensthoofd keuken: Bianca Meyvis