Internationale dag van het vrijwilligerswerk


In de schijnwerpers en achter de schermen, onze vrijwilligers zijn de stille helden die Lindelo tot een bijzondere plek maken. Hun toewijding en stralende glimlach zorgen er mee voor dat ons huis een warme thuis is.

Het is hartverwarmend om te zien hoe onze vrijwilligers met passie en betrokkenheid hun tijd investeren. Ze brengen niet alleen diverse activiteiten tot leven, maar zijn ook een luisterend oor en een bron van vreugde voor onze bewoners.

Dus, laten we een welverdiende shout-out geven aan al onze vrijwilligers, zowel op de voorgrond als in de schaduw. We zijn ontzettend dankbaar voor de unieke en onschatbare bijdrage die jullie leveren aan ons huis. 🙌✨

Vrijwilligers | WZC Lindelo

Vrijwilligers | WZC Lindelo

Vrijwilligers

ONTDEK MEER

Stel je kandidaat

Meest recente posts

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail

In de kijker

Woonzorgcentrum Lindelo

Wij bieden een deskundige en waardige integrale begeleiding, met aandacht voor de voortzetting van de eigen leefstijl van de bewoners. Heeft u vragen?

Contacteer ons

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail

In de kijker

Woonzorgcentrum Lindelo

Wij bieden een deskundige en waardige integrale begeleiding, met aandacht voor de voortzetting van de eigen leefstijl van de bewoners. Heeft u vragen?

Contacteer ons

In de kijker

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail