Wie zijn wij

Wie zijn wij

Ontmoet ons team

Het Lindeloteam telt een 200-tal medewerkers. Dagelijks zetten ze zich ten volle in om onze bewoners de beste begeleiding te geven.  Streefdoel hierbij is “ elke dag moet de moeite waard zijn om geleefd te worden”. 

Kris Breugelmans

Algemeen Directeur

kris.breugelmans@lindelo.be

Maarten Smans

Verantwoordelijke personeel, financiën & administratie

maarten.smans@lindelo.be

Els Bydekerke

Verantwoordelijke bewonerszorg

els.bydekerke@lindelo.be

Herwig Stienaers

Verantwoordelijke logistieke diensten

herwig.stienaers@lindelo.be

Inge Roes

Coördinerend en raadgevend arts

Machteld Wuyts

Verantwoordelijke sociale dienst

machteld.wuyts@lindelo.be

Linda Moonen

Project -en kwaliteitsmedewerker

linda.moonen@lindelo.be​​​​​​​

Elke Keepers

Referentiepersoon dementie

elke.keepers@lindelo.be​​​​​​​

Liesbeth Verlinden

Diensthoofd afdeling driehoek

Greet Peinen

Diensthoofd afdeling ronde

Karolien Sterckx

Diensthoofd afdeling zeshoek

Christel Laurijssen

 Diensthoofd afdeling vijfhoek

Annemie Breugelmans

Diensthoofd afdeling ruit

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail

In de kijker

Woonzorgcentrum Lindelo

Wij bieden een deskundige en waardige integrale begeleiding, met aandacht voor de voortzetting van de eigen leefstijl van de bewoners. Heeft u vragen?

Contacteer ons

In de kijker

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail