Gezelligheid troef dankzij onze vrijwilligers!


In Lindelo zetten we in op het creëren van gezellige momenten waar bewoners, hun partners en vrijwilligers samen kunnen genieten. Een van die geliefde activiteiten is onze kaart- en rummikub namiddag, waarbij de tafels gevuld worden met gelach, strategieën en vriendschap.

Gisteren was echter geen gewone namiddag. Te midden van de gebruikelijke geluiden van kaarten die geschud werden en tegels die op tafel werden gelegd, ontvouwde zich een onverwachte wending. Leon, de partner van een van onze bewoners, verraste iedereen door een buitengewone prestatie te leveren - een solo slim bij het kaarten, waarbij hij zijn tegenstanders verbaasde.

We willen van de gelegenheid gebruik maken om ook onze vrijwilligers nog eens in de bloemetjes te zetten. Keer op keer begeleiden ze met enthousiasme en toewijding deze activiteiten. Hun inzet en warmte dragen bij aan het creëren van een thuis waarin iedereen zich gekoesterd en gewaardeerd voelt.

Volg ons en blijf op de hoogte van onze activiteiten en ontdek meer verhalen! Samen bouwen we aan mooie herinneringen en een huis waarin iedereen een belangrijke rol speelt.

#WonenInLindelo

#ThuisSamenBeleven

Stel je kandidaat

Meest recente posts

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail

In de kijker

Woonzorgcentrum Lindelo

Wij bieden een deskundige en waardige integrale begeleiding, met aandacht voor de voortzetting van de eigen leefstijl van de bewoners. Heeft u vragen?

Contacteer ons

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail

In de kijker

Woonzorgcentrum Lindelo

Wij bieden een deskundige en waardige integrale begeleiding, met aandacht voor de voortzetting van de eigen leefstijl van de bewoners. Heeft u vragen?

Contacteer ons

In de kijker

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail